Payas Tek Anadolu Lisesi

Payas Tek Anadolu Lisesi

        Payas Tek Anadolu Lisesi Uzaktan Eğitim Sistemine Giriş İçin Tıklayınız.

DEVAMINI OKU
Tek Mezun

Tek Mezun

Tek Mezun Uzaktan Eğitim Sistemine Giriş Yapmak için Tıklayınız.

DEVAMINI OKU
Tek Kampüs

Tek Kampüs

Dörtyol Tek Kampüs Okulları Uzaktan Eğitim Sistemine Giriş Yapmak İçin Tıklayınız.

DEVAMINI OKU

Hakkımızda

Eğitim Anlayışımız

TEK Kampüs Okulları; hoşgörülü, paylaşımcı, toplumu ve aile yapısını tanıyan, inanç ve geleneklere saygılı, eğitimin ve öğretimin erdemine inanan bir yapıdır. Hedefimiz başarılarıyla ülkemizin sınırlarını aşan bireyler yetiştirerek, tüm insanlığa faydalı olmayı çalışmaktır.

TEK Kampüs Okulları ailesi olarak öğrencilerimizin ezberleyerek değil, anlayarak, zorlayarak değil istekle, korku ve otorite ile değil hoşgörü ve sevgiyle öğrenmesini hedeflemekteyiz.

Okulumuzda eğitimin sadece akademik başarıdan ibaret olmadığından yola çıkılarak, sosyal-kültürel-sanatsal-sportif faaliyetlere yer verilir. Öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile öğrencilerimiz ilgi ve yetenekleri doğrultusunda öğretmenlerimizce desteklenir.

“Değerlerimizle değerliyiz” ilkesinden hareketle küçük yaştaki büyük yürekli çocuklarımız, yapmış oldukları projeleriyle Türkiye’mizdeki ve sınırlarımızın ötesindeki yüreklere ulaşmaya çalışıyorlar.

TEK Kampüs Okulları yeninin ve yeniliğin öncüsü olmuş bir okuldur. Bilim ve teknolojideki yenilik ve gelişimler de bizim öncülüğümüzde uygulanır ve geliştirilir.

TEK Kampüs Okulları’nda “tam öğrenme” modeli uygulanmaktadır. Her öğrencinin ihtiyaçlarına göre düzenlenen akademik programda esas olan nokta “öğrenmektir.” Bu yüzden ortaokul ve lisede ulusal sınavlardaki üstün başarılarımız bizim için hedef değil, doğal bir sonuçtur. Kısacası tüm sınav sistemleri değişse de TEK Kampüs Okullarının başarısı hiç değişmez.

Hakkımızda ÖN KAYIT FORMU

KURSLARIMIZ

EĞİTİM KADROMUZ

EĞİTİM ETÜT DERSHANE V2 TANITIM FİLMİ

EN SON HABERLERİMİZ